Centrum-Stomatologiczne-Przodkowo-dentysta-stomatolog-Marciszyn-Zukowo-Kartuzy-Pomieczyno-Gdansk-Gdynia-Sopot-Trojmiasto-Pomorskie-583520126-888702999-Przodkowo-Gdanska-1a-aloedent-ALOЁDENT-ALOЁ-DENT-Aloe-dentW obecnych czasach, kiedy to możliwości techniczne oraz świadomość społeczna jest dużo wyższa niż jeszcze kilka lat temu, Pacjenci coraz bardziej zwracają uwagę na swój uśmiech. Dzisiaj już nie tylko obecność zębów, ale ich wygląd, kształt, czy kolor zyskują na znaczeniu. Piękny uśmiech dodaje pewności siebie, pomaga zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niedoskonałości uśmiechu nierzadko są przyczyną utraty własnej wartości i różnego rodzaju kompleksów, dając często poczucie złego stanu zdrowia.

Medycyna stanęła naprzeciw tym problemom - stomatologia estetyczna skupia w sobie wszystkie te zabiegi, dzięki którym uśmiech Pacjentów pięknieje. Oczywiście, oczekiwania pacjentów co do wyglądu przyszłego swojego uśmiechu muszą zostać skonfrontowane podczas wizyty z dokładnym badaniem przeprowadzanym przez lekarza dentystę.  Lekarz ustala plan leczenia uwzględniając życzenia, ale i możliwości kliniczne poprawy wyglądu zębów.

 

W swoim zakresie stomatologia estetyczna zawiera wykonywanie m.in.:Centrum-Stomatologiczne-Przodkowo-dentysta-stomatolog-Marciszyn-Zukowo-Kartuzy-Pomieczyno-Gdansk-Gdynia-Sopot-Trojmiasto-Pomorskie-583520126-888702999-Przodkowo-Gdanska-1a-aloedent-ALOЁDENT-ALOЁ-DENT-Aloe-dent
- estetycznych wypełnień kompozytem światło utwardzalnych
- licówek porcelanowych lub kompozytowych na zęby przednie korygujących kształt, wielkość i kolor zębów
- wykonanie koron porcelanowych
- wybielanie pojedynczych lub wszystkich zębów.

Ponadto leczenie ortodontyczne często uzupełnia te metody leczenia.